Замовити демо

Як Dynamics 365 Marketing та Azure допомагають лікарям обмінюватись знаннями та практичним досвідом

Юрія-Фарм

ЮРіЯ-ФАРМ – це українська фармацевтична група компаній, яка прямує в світ.

Єдина з ТОП 5 українських фармацевтичних компаній, побудована з “нуля”

 • Індустрія: Фармацевтика
 • Співробітники: 60 000+
 • Країна: Україна
 • Сайт: uf.ua
Програмне забезпечення та сервіси Microsoft Dynamics 365 Marketing

2020 рік показав, наскільки важливою частиною нашого суспільства є працівники медичної сфери. Від їхніх знань, компетенції та відданості людям буквально залежать наші життя.

Світ зіткнувся з глобальною проблемою — новий штам вірусу, протікання хвороби важке, ймовірність летальних наслідків у людей похилого віку висока, а протоколів лікування немає. Але була і проблема меншого масштабу — лікарі просто не могли зібратись разом, щоб обговорити кращі шляхи боротьби за життя людей.


Детальніше про проєкт

Фармацевтична компанія Юрія-Фарм, що з 2008 року виступає організатором Медичних Конгресів, звернулась до SMART business з питанням — як же допомогти лікарському ком’юніті та дозволити їм зібратись разом, щоб обговорити проблему COVID-19?

На щастя, як тільки Dynamics 365 Marketing з’явився на ринку, SMART business одразу оцінив його потенціал та почав працювати з цим сервісом. І тому у 2020 році ми могли впевнено радити рішення для проведення Медичного Конгресу онлайн.

Зазвичай захід проходив в офлайн-форматі і збирав від 3 до 4 тисяч лікарів. Організатори очікували, що в онлайні буде вдвічі-втричі більше відвідувачів, та який же був подив, коли на Медичний Конгрес зареєструвалось у 10 разів більше учасників, ніж попереднього разу!

30 тисяч учасників, 110 спікерів з 20 країн світу та лише 26 людей, котрі технічно обслуговували захід і слідкували за якістю відеопотоків.

Лікарі, науковці, медсестри та медбрати з міст-мільйонників чи невеликих сіл, з державних чи приватних лікарень, з десятками років досвіду або ж лише завершивши інтернатуру отримали змогу безоплатно підключитись до Медичного Конгресу зі своїх смартфонів та поділитись одне з одним вдалими практиками лікування COVID-19.


Диджитальні моменти онлайн-конгресу

Організатори розуміли, що поєднати людей з різних країн у смартфонах — це завдання підвищеної складності, тому для технічної реалізації була створена екосистема з 5 продуктів та сервісів.

Технічне рішення, що було використане для конгресу з інфузійної терапії

Ядром технічного рішення є платформа Microsoft Dynamics 365 Marketing. Оскільки тут зібрані всі канали комунікації з учасниками заходу, управління є швидким і зручним, а поріг входу для нових працівників зменшений.

В Dynamics 365 Marketing організатори можуть:

 • Збирати консолідовану базу учасників.
 • Керувати усім контентом заходу.
 • Адмініструвати чат-бот.
 • Збирати та аналізувати статистику щодо роботи кожного рекламного каналу.
 • Миттєво вносити зміни у хід події (екстрені повідомлення, заміна спікера тощо).

У рішенні для медичного конгресу також були використані:

Платформа для вебінарів Vimeo, котра закривала усі потреби з підключення такої великої кількості людей.

GMS Messaging Service. Оскільки під час підготовки заходу виявилось, що медичні працівники не є активними користувачами поштових скриньок, спеціалістам SMART business довелось у швидкому режимі запускати додатковий канал комунікації за допомогою sms та Viber.

На Azure App Service був розгорнутий особистий кабінет учасника конгресу.

На веб-порталі відвідувачі мали змогу:

 • Проглянути інформацію про спікерів та доповіді.
 • Зібрати особистий план відвідування доповідей.
 • Взяти участь у розіграшах та вікторинах.
 • Поставити питання спікеру або обговорити матеріали з іншими учасниками конгресу.
 • Отримати сертифікат про проходження конференції з власним іменем, прізвищем та мокрою печаткою.
 • Проглянути доповіді у записі протягом 2-х тижнів після завершення конгресу.

Також на Azure App Service був розміщений чат-бот, конверсія в учасників заходу з якого склала більше 90%.

Під час організації та проведення конгресу Azure SQL Database використовувався як проміжне сховище для даних, котрі у фіналі мали потрапити в Dynamics 365 Marketing. Ця додаткова ланка була необхідною, оскільки були ризики, що платформа Dynamics 365 Marketing не витримає пікові навантаження до 30 тисяч учасників конгресу. В результаті була налаштована двостороння синхронізація між базою даних та Dynamics 365.


Про соціальну складову

Конгрес — це наочна візуалізація того, як технології допомагають поширюватись знанням. Медичні працівники з різних країн могли ділитись одне з одним досвідом, використовуючи досить просту для розуміння платформу.

Після завершення заходу кожен медичний працівник, який проглянув достатню кількість доповідей, міг завантажити сертифікат учасника. В майбутньому це дасть йому змогу звернутись у відповідні державні органи та підвищити свою кваліфікацію.

Нам вдалося створити майданчик для комунікації лікарів та науковців з України та світу, які були готові ділитися прикладними відкриттями у лікуванні COVID-19. Головне – що ми зробили процес максимально зручним і доступним кожному лікарю-практику. 145 доповідей прослухали працівники медичної сфери з таких країн світу: Україна, Казахстан, Таджикистан, Грузія, Молдова, Азербайджан, Узбекистан, Киргизстан. Матеріали Медичного Конгресу стали навчальним посібником для всіх зацікавлених осіб і були викладені у вільний доступ.

Юрій Маркевич
Директор з управління взаємовідносинами з клієнтами компанії «Юрія-Фарм»

Організація заходу такого масштабу — це комплексне завдання. Співробітники SMART business мали на меті не лише подбати про технічну реалізацію конгресу, а й навчити працівників «Юрія-Фарм» самостійно керувати усіма процесами. Завдяки зрозумілому інтерфейсу Dynamics 365 Marketing ані під час підготовки, ані під час самого заходу не виникло проблем чи незручностей. Модератори могли вносити динамічні зміни прямо у розпалі заходу, а учасники Медичного Конгресу миттєво реагували на питання чи пропозиції зі своїх смартфонів. Складалось враження, що усі 30 тисяч осіб вільно комунікують в одному приміщенні.

Наталя Онищук
Співзасновниця та СЕО компанії SMART business

Щоб дізнатись більше, пропонуємо переглянути статтю на офіційному ресурсі новин Microsoft.

Додаткова інформація

Компанія SMART business спеціалізується на впровадженні, локалізації та розвитку ERP- та CRM-систем на платформі Microsoft Dynamics 365, а також на розробці рішень із застосуванням технологій аналізу даних та штучного інтелекту. Для вирішення бізнес-задач використовуємо хмарні продукти: Microsoft Azure, Microsoft Power BI, Microsoft Office 365, Yammer, Teams, Project, Flow, SharePoint.

Як золотий партнер Microsoft і експерт з розвитку цифрової культури бізнесу, SMART business сприяє диджитал-трансформації компаній різних розмірів, галузей і секторів в більш ніж 60 країнах у всьому світі.

mail

Мігруй з Бітрікс24 в українську SMART CRM!

80% знижки на рішення платформи SMART CRM протягом 6 місяців за умови підписання угоди до 30 червня 2023

Залишити запит