Замовити демо

Найважливіші оновлення в Microsoft Power Platform: огляд планів на квітень – вересень 2023

Найважливіші оновлення в Microsoft Power Platform: огляд планів на квітень – вересень 2023

Пропонуємо вам ознайомитись з добіркою нових можливостей в Power Platform, які компанія Microsoft планує впровадити з квітня 2023 року по вересень 2023 року. Перша частина цьогорічних релізів пропонує десятки нових функцій і вдосконалень, демонструючи постійні інвестиції корпорації в цифрову трансформацію для клієнтів і партнерів.

Ця хвиля оновлень ґрунтується на прагненні створювати програми та можливості, які додають цінності кожній ролі, руйнуючи розриви між даними, статистикою та людьми. Оновлення в функціональних можливостях створюють нові способи прийняття обґрунтованих рішень за допомогою аналітичних даних і пропонованих дій на основі штучного інтелекту, простіші способи автоматизації завдань і процесів. Також оновлення торкнулись і low-code способів розробки рішень для будь-яких потреб.

Прагнучи створювати чудові умови взаємодії з клієнтами, корпорація представила новий спосіб взаємодії з планами випуску. Планувальник випуску для Microsoft Power Platform дає змогу користувачам переглядати плани випуску та керувати ними в усіх активних хвилях в уніфікованому та інтерактивному інтерфейсі, надаючи їм можливість персоналізувати, фільтрувати, сортувати та надавати спільний доступ до цих планів.

Нові можливості в Power Platform

Power BI продовжує інвестувати в розширення можливостей окремих користувачів, команд і організацій для розвитку культури обробки даних. Для окремих користувачів покращується процес створення даних, підвищується паритетність в інтернеті та додана можливість подання діаграми Power Query до служби Power BI. Для команд оновлення зосереджені в функціоналі нарад та мультизадачності, щоб допомогти користувачам безперешкодно працювати зі своїми даними, де б вони не знаходились.

Power Apps фокусується на зниженні ризиків для компаній із розширеними можливостями управління, забезпечуючи легку адаптацію та використання функціонала low-code керованим способом для масштабування організації. Творці та розробники всіх рівнів кваліфікації стануть більш продуктивними завдяки сучасним інструментам для створення додатків, управлінню даними та логікою. Клієнти отримають вигоду від модернізації веб- та мобільних застосунків, що забезпечить зручну та швидку роботу з ними.

Віртуальний покроковий помічник в Power Apps

Power Pages продовжує інвестувати в створення нових можливостей для підтримки як low-code, так і no-code розробки, а також професійних розробників. Оновлення цього релізу розширюють перелік можливостей та шаблонів рішень у дизайн-студії. Професійні розробники зможуть продуктивно працювати з кодом за допомогою інструментів Microsoft Power Platform CLI та Microsoft Visual Studio Code, а адміністратори зможуть краще керувати своїми сайтами Power Pages.

Двосторонній обмін даними між Power Pages та Power Automate

Power Automate спрощує створення нових потоків, описуючи їх природною мовою. Це, разом з іншими покращеннями для створення та авторства потоків, означає, що розпочати роботу новим користувачам буде простіше, ніж будь-коли.

Ці покращення включають:

  • введення робочих черг, де автоматизовані завдання можна переглядати та керувати ними разом
  • спрощення підключення до комп’ютера для потоків на робочому столі
  • усунення необхідності додаткових встановлень та керування паролями

Послідовність погоджень у Microsoft Teams та Power Automate

Power Virtual Agents пропонує нову уніфіковану авторську канву, яка є єдиною студією розмовного ШІ від Microsoft для задоволення потреб у розробці ботів. Завдяки постійній інтеграції з можливостями Microsoft Bot Framework і Microsoft Azure Cognitive Services, творці ботів – від експертів до розробників – можуть починати створювати ботів вже сьогодні, використовуючи загальнодоступну прев’ю-версію. Розширений авторський канвас стане загальнодоступним також протягом цієї хвилі оновлень.

AI Builder отримає вдосконалення в процесі опрацювання документів, які включатимуть оновлення функціонала щодо обробки контрактів, ідентифікації особистої інформації та можливості витягувати типи полів з документів. Зміни в AI Builder також зосереджуються на спрощенні управління моделями та ліцензуванням, вдосконалюються адміністративні інтерфейси, щоб полегшити управління використанням кредитів рішення у різних середовищах, додатках і потоках.

Тож з нетерпінням чекаємо на реалізацію нової функціональності від корпорації Microsoft! Готові впроваджувати інновації? Залишайте свій запит на sales@smart-it.com .

mail

Мігруй з Бітрікс24 в українську SMART CRM!

80% знижки на рішення платформи SMART CRM протягом 6 місяців за умови підписання угоди до 30 червня 2023

Залишити запит