Замовити демо

Допомагаємо нести світло шляхом оптимізації важливих процесів. Впровадження рішення SMART Sales для ДТЕК

ДТЕК

Найбільший приватний національний інвестор. Компанія інвестує в розвиток української енергетичної галузі — впроваджує інноваційні технології та будує нові потужності, розвиває нові напрями бізнесів та модернізує виробництво.

  • Індустрія: Енергетика
  • Співробітники: 60 000+
  • Країна: Україна
  • Сайт: dtek.com
Програмне забезпечення та сервіси SMART Sales

Компанія ДТЕК не потребує гучного представлення, адже результат титанічної роботи її фахівців вся Україна відчуває щодня. Хтось з них сміливо ремонтує енергетичні об’єкти в найгарячіших точках, а хтось посилено трудиться, щоб зробити цей процес максимально швидким та ефективним. Одним з результатів такої праці став проєкт ДОПОМОГА. Його мета – знайти й переконати іноземних колег стати донорами енергетичної системи України, а також привернути увагу іноземних організацій до теми критичних пошкоджень енергосистеми внаслідок війни.

Шукаючи шляхи оптимізації проєкту ДОПОМОГА, фахівці ДТЕК дізналися про рішення SMART Sales, з чого, власне, і почалась наша співпраця.

Детальніше про проєкт ДОПОМОГА

Як зазначалось вище, проєкт передбачає пошук донорів, здатних надати обладнання для розв’язання енергетичних проблем країни. А враховуючи відмінність української енергосистеми від, наприклад, європейської, пошук такого специфічного обладнання має свої труднощі. Перше завдання – це експертний моніторинг ринку і правильна комунікація з потенційними власниками такого обладнання. Друга – вибудувати все це в зрозумілий процес, зробивши його максимально швидким, ефективним та прозорим.

З фінансовими установами, урядами країн-партнерів та виробниками енергетичного обладнання команда ДТЕК спілкується у двох площинах: виділення фінансування на закупівлю обладнання та його виготовлення у найкоротші строки. Для розуміння: виготовлення деякого обладнання може займати рік і навіть більше.

«Усі донори потребують пріоритезації проєктів відновлення й чітких процесів надання обладнання, його розподілу та використання за призначенням. Тож мають бути створені прозорі антикорупційні механізми роботи із гуманітарною/технічною допомогою, що своєю чергою сприятиме встановленню довіри до отримувачів обладнання та надходженню подальшої допомоги від партнерів».

Олексій Поволоцький
Директор з корпоративного управління та комплаєнс ДТЕК

Оптимізація процесів завдяки рішенню SMART Sales

Статус, інформація та деталі взаємодії з потенційними донорами обладнання спочатку фіксувалися в окремих Exсel-вкладках. Це було незручно і хаотично, тож процес потребував систематизації. А оскільки взаємодія з донорами за своєю сутністю нагадувала класичний sales-процес, то рішення SMART Sales чудово підходило під це завдання. Його основна мета полягала в створенні єдиного, зручного та зрозумілого всім учасникам проєктної команди середовища.

«Після впровадження рішення процес взаємодії з клієнтами, а у нашому випадку – з донорами, став впорядкованим та зрозумілим. Важливу роль в цьому зіграла наявність готового бізнес-циклу в системі, тобто тепер ми чітко бачимо, на якому етапі знаходиться кожна конкретна угода.

Якщо говорити про ефективність, то з появою SMART Sales процеси пришвидшились мінімум в 4 рази, а ризик втрати клієнта (донора) при цьому значно зменшився».

Олексій Вигодський
Head of Informational Systems and Technologies, DTEK

Візуалізація циклу B2B-продажів в SMART Sales  

Згодом проєкт із впровадження SMART Sales розширився налаштуванням аналітики та звітності, що вже закладені в рішення. Це дозволяє будувати дашборди, бачити загальну ситуацію щодо угод і оцінювати роботу менеджерів.

«Ми раді, що такі функції, як бізнес-процеси взаємодії з партнерами, вбудована аналітика і навіть можливість локальної роботи під час відсутності доступу до хмари стали в пригоді  нашому клієнту».

Денис Шевчук
Business Development Manager, SMART business

Про нашу співпрацю і важливість проєкту ДОПОМОГА

Завдяки максимальній залученості з боку обох команд запуск рішення SMART Sales відбувся максимально швидко і зайняв лише 2 тижні. Розуміючи всю важливість проєкту та його кінцеву мету, впровадження системи було реалізовано безкоштовно, за рахунок ресурсів SMART business та ДТЕК.

«Наша компанія давно фокусується на створенні готових рішень, з готовими бізнес-сценаріями в різноманітних сферах. Завдяки цьому компанії-клієнти, або їхні окремі напрямки, котрим підходять коробкові рішення, мають змогу дуже швидко отримати готовий функціонал і користь від його використання. Під час війни, коли зміни відбуваються щодня, швидкість впровадження, як і швидкість прийняття рішень – ключова вимога і перевага. Тож ми щасливі, що змогли допомогти компанії ДТЕК в такому важливому для країни проєкті».

Наталя Онищук
СЕО SMART business

Шукаєте CRM, яка підходить для вирішення ваших бізнес-задач? Залиште ваш запит та отримайте персональну консультацію.

Залишити запит

mail

Мігруй з Бітрікс24 в українську SMART CRM!

80% знижки на рішення платформи SMART CRM протягом 6 місяців за умови підписання угоди до 30 червня 2023

Залишити запит